Všechny značky

Platba

 

V současné době nabízíme tyto platební metody:

 

1) Platba převodem na účet

Tato metoda je rychlá a nejpohodlnější. Nemusíte běhat do bankomatu. Jednoduše peníze převedete na účet a my ihned po připsání peněz objednávku expedujeme. 

Cena: zdarma*

*Tato varianta je zdarma pouze v případě tuzemské platby, zahraniční převod je zpoplatněn dle aktuálního ceníku banky.

 

2) Na dobírku

Pokud je pro Vás pohodlnější zaplatit balíček při převzetí, tak ano, i tuto možnost nabízíme.

Cena dobírky (ČR i Slovensko): 59,- Kč

Cena dobírky Zásilkovna - výdejní místo (ČR i Slovensko): 59,- Kč 

 

3) Online platby

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

 

a) Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

 

 

 

b) Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

 

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

 

Kontakty

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267

  

Pokud máte jakékoliv dotazy, či náměty na zlepšení našich služeb, napište nám prosím na info@termohrnek.cz nebo zavolejte na (+420) 727 974 889.

 

Kategorie je v přípravě

Na přípravě zboží pro tuto kategorii usilovně pracujeme.
Mějte prosím chvíli strpení, bude to stát za to! :)